http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Звернення до мешканців Апостолівської територіальної громади щодо наведення належного санітарного стану закріплених теритрій
Версія для друку Написати листа

На черговому засіданні виконкому міської ради у  лютому 2017 року було прийнято рішення  «Про затвердження заходів щодо забезпечення належного санітарного стану та благоустрою в населених пунктах Апостолівської міської ради у 2017 році». Згідно із  цим рішенням  за організаціями, підприємствами усіх форм власності, розташованих на території Апостолівської міської ради, закріплені  відповідні території для наведення належного санітарного стану.

Традиційно на початку весни проводяться роботи по благоустрою та прибиранню територій населених пунктів міської ради.

Звертаємось до керівників установ,  організацій підприємств усіх форм власності з проханням привести у належний санітарний стан закріплені території до 24 березня 2017 року та в подальшому підтримувати його.

Переконливе прохання до всіх мешканців нашої громади розпочати весняне прибирання територій біля своїх домівок.

Наголошуємо, що по Апостолівській міській раді затверджені правила благоустрою наших населених пунктів, яких усі повинні дотримуватись.

 У разі недотримання цих правил можуть бути складені адмінпротоколи та накладено штрафи у розмірі від 20 до 30 неоподаткованих мінімумів на фізичних осіб та від 30 до 100 на юридичних осіб (у грошовому еквіваленті від 340 до 1360 грн. та від 510 до 1700 грн. відповідно).

Давайте усі разом проведемо широкий комплекс робіт, спрямованих на поліпшення благоустрою всіх населених пунктів, озеленення та покращення стану довкілля! 

Додаток:

Про затвердження заходів щодо забезпечення належного санітарного стану та благоустрою в населених пунктах Апостолівської міської ради на 2017 рік.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор