http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Демократична школа
Версія для друку Написати листа

У 2016 році в Україні стартувала системна реформа загальної середньої освіти. Програма «Демократична школа» покликана підтримати новаторства, викладені в концепції «Нова українська школа» та Законі України «Про освіту». Посилюючи інституційну спроможність шкіл, допомагаючи демократизації освітнього середовища та розвитку наскрізної громадянської компетентності, з 26 по 30 січня 2018 року делегація педагогічних працівників та представник батьківського комітету опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» були запрошені для участі в Програмі підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Тренінг для шкільних команд з освіти для демократичного громадянства і прав людини проходив у м. Київ і мав такі завдання:

- сформувати розуміння про те, що таке демократична школа на основі Хартії Ради Європи з освіти;

- ознайомити учасників з трьома вимірами демократичної школи;

- напрацювати бачення можливих демократичних змін на основі принципів, викладених в Хартії з ОДГ/ОПЛ та Інструменті демократичного розвитку школи…

Тренінг відбувся у рамках програми «Демократична школа: демократизація і розвиток інституційної спроможності шкіл в умовах децентралізації управління освітою та розширення автономії», яка є частиною Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» (2018-2021), спрямованої на підтримку системних демократичних реформ шкільної освіти в Україні.

Програму реалізує Європейський Центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, Центром освітніх ініціатив та ІСАР «Єднання».

Насичена програма тренінгу, чудові тренери, порозуміння та співпраця під час роботи - все надало впевненості у можливості і спроможності незворотних демократичних змін освіти України.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор