http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Покращення матеріально-технічного стану закладів освіти
Версія для друку Написати листа

У навчальних закладах Апостолівської ОТГ постійно оновлюється комп’ютерна база навчальних закладів для модернізації навчально-виховного процесу. У 2017 році навчальні заклади громади отримали 27 комп’ютерів від департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації на безоплатній основі.

За кошти міського бюджету для Широчанського НВК було придбано 2 ноутбуки та 1 принтер, для Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – 1 ноутбук та 1 принтер, для Новоіванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – принтер, для Апостолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 – ноутбук, 5 комплектів мультимедійного обладнання на загальну суму 213,5 тис. грн.

Проте кількість комп’ютерів є недостатньою. Загальна кількість комп’ютерів у школах станом на 01.12.2017 становить 231 одиницю, що в середньому складає один комп’ютер на 11 учнів.

З метою покращення якості харчування дітей на харчоблоках опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» та Апостолівської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 було повністю оновлено технологічне обладнання: придбано нові електропечі, промислові сковорідки, духові шафи, електром’ясорубки, холодильне обладнання, посуд, проведено гарячу воду. На все це витрачено -  364,3 тис. грн.

Проведено реконструкцію стадіону «Локомотив» на загальну суму -  647,1 тис.грн.: заасфальтовано бігову доріжку, обладнано баскетбольну та волейбольну площадки, змонтовано зовнішнє освітлення, частково відремонтовано будинок для спортсменів.

Для 94 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у серпні 2017 року було придбано шкільну та спортивну форму (у середньому 700 гривень на одну дитину). Надана грошова винагорода 11-и дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилося 18 років, на загальну суму 19,9 тис. грн.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор