http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Знай свою громаду
Версія для друку Написати листа

У рамках програми DOBRE для об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області 5-6 квітня 2018 року у м. Дніпрі було проведено практичний семінар «Знай свою громаду!», у якому взяли участь  представники Апостолівської об’єднаної територіальної громади: Буко Д.В., перший заступник міського голови, Панкратова С.В., заступник міського голови, Воровко Л.П., керуюча справами виконкому міської ради.

Учасники семінару отримали теоретичні та практичні знання і навички, необхідні для організації та керування зусиллями щодо місцевого економічного розвитку, що включає у себе розуміння того, як проаналізувати ресурси власної громади та створити її Економічний профіль, як підготувати свою громаду до роботи з інвестором, яку допомогу від DOBRE можуть очікувати сільськогосподарські кооперативи ОТГ як інструмент МЕР та багато іншого.

Учасники ділилися своїм досвідом реалізації місцевого економічного розвитку в ОТГ, працювали над завершенням Економічного профілю громади, вчилися готувати інвестиційні проекти та презентували результати своєї роботи.

З учасниками семінару спілкувалися Мік Мюллей, експерт з місцевого економічного розвитку та Віталій Юрків, спеціаліст з місцевого економічного розвитку, програма DOBRE, Сергій Серьогін, директор ДРІДУ НАДУ, Софія Сакалош, керівник проектів і програм ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Олена Бобровська, керівник проекту від ДРІДУ НАДУ, Маркіян Дацишин, консультант з інвестицій програми DOBRE та інші спеціалісти.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор