http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Конкурс соціального плаката “Ти маєш право” пройшов в Апостоловому
Версія для друку Написати листа

Знайти ключ до серця, застосовуючи творчість. Розкрити важливість захищати свої права мовою образотворчого мистецтва. Промовити до суспільства словами, поглядами сучасного молодого покоління. Така мета ставилась, коли Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги виступив з ініціативою проведення конкурсу соціального плаката та інфографіки “Ти маєш право” серед старшокласників в Апостолівській  об'єднаній територіальній громаді.

Першим етапом була стратегічна сесія 14 листопада, під час якої молодь дізналась про права людини та інструменти їх захисту, переглянула соціальні ролики, ознайомилась з загальнонаціональним проектом “Я МАЮ ПРАВО!” та умовами оголошеного конкурсу. Слід зазначити, що проведення конкурсу відбулось завдяки підтримці з боку Апостолівської міської ради, яка в 2017 році затвердила відповідну місцеву програму інформування громадян про доступ до безоплатної правової допомоги.

В Апостолівській громаді підбиття підсумків пройшло 14 грудня і переросло у колективну справу, адже кожен з учасників мав підтримку своєї команди. Участь у заході взяло 8 закладів загальної середньої освіти Апостолівської міської ради. Діти демонстрували театральні розробки, вокальні та танцювальні номери, суть яких та направленість — потяг до Добра, Краси, Миру, Справедливості. У їх виступах - бажання жити у правовій державі, де права не порушують, бути активним громадянином, який захищає свої права. Акцент робився на попередженні насильства та торгівлі людьми, забезпеченні права на життя, яке дуже актуальне в умовах війни. Поки журі підбивало підсумки, начальник відділу правопросвітництва Наталя Кожем'яка провела тренінг для дітей та дорослих “Як захищати свої права?”. За результатами оцінки змісту робіт та їх презентацій були визначені переможці.

У номінації “Соціальний плакат” переможцями стали:

  • І місце – Володимирівська філія опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1».
  • ІІ місце – Апостолівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступеню № 4, Українська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню, Широчанський навчально-виховний комплекс.
  • ІІІ місце – Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню № 3.

Переможці у номінації «Інфографіка»:

  • І місце – Маломуж Анна – учениця 10 класу опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1».
  • ІІ місце – команда Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню.
  • ІІІ місце – Маломуж Володимир – учень 9 класу опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» та Попейко Дар’я – учениця 9 класу Апостолівської школи № 4.

Проведений конкурс показав, наскільки актуальною та своєчасною є піднята проблематика серед дітей. Вони під час презентацій вчились самі та вчили інших, озвучували креативні методи і шляхи захисту своїх прав. У конкурсі не було переможених, це було свято Добра і Позитиву.  Організаційна підтримка на місці здійснювалась методистом відділу освіти виконкому Апостолівської міської ради Антоніною Бородай та всіма педагогами, які разом зі своїми командами готували захист та презентацію робіт.

У такій ситуації щиро віримо, що майбутнє покоління Апостолівщини виросте  активним, нетерпимим до порушень прав, обізнаним у механізмах та інструментах їх захисту.

Нагадуємо, що Апостолівське бюро правової допомоги працює за адресою: м. Апостолове, вул. Центральна, 63, тел. (05656)9-12-90, 068-208-50-52.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор