http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
До відома жителів громади, виконано поточні ремонти по наступних дорогах територіальної громади
Версія для друку Написати листа

До відома жителів громади

Виконавчий комітет Апостолівської міської ради повідомляє, що станом на 31.07.2017 року виконано поточні ремонти по наступних дорогах територіальної громади:

м.Апостолове: вул.Центральна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Музична, вул.Ярмаркова (частково від лікарні до військкомату), площа Вокзальна (від автовокзалу до залізничного вокзалу);

с.Михайло-Заводське: вул.Шкільна.

У серпні в достатній кількості надійшло коштів від акцизного збору, на які заплановано виконання поточного ремонту таких вулиць:

с.Запорізьке: вул.Сяйво

с.Кам’янка: вул.Центральна

с.Новоіванівка: вул.Центральна (частково,закінчення робіт)

м.Апостолове: вул.Покровська, вул.Остапа Вишні (дорога, яка є власністю громади: від вул.Вокзальної до вул.Центральної ( будівля Пенсійного фонду), вул.Вокзальна частково тільки на дорогу, яка є власністю громади (від автовокзалу до стадіону Локомотив), вул.Ярмаркова – частково, на закінчення робіт від військкомату до вул.Центральної.

Також у серпні заплановано виконання поточного ремонту дороги: м.Апостолове – від вул.Центральної на виїзд до траси Т-04-19 Нікополь- Кривий Ріг (по мосту і до Херсонського переїзду), яка є у власності Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області. Службою автомобільних доріг на даний час проведено тендер на виконання ремонту цієї дороги.

Службою автомобільних доріг на ремонт даної дороги виділено 631 тис.грн., співфінансування міської ради - 1,5 млн.грн.

Роботи по ремонту автодоріг громади виконуються за рахунок коштів місцевого фонду після надходження коштів від акцизного збору і методом поточного ремонту у зв’язку з недостатністю коштів від акцизного збору на проведення капітальних ремонтів доріг.

Відповідно до неодноразових звернень і подання міської ради до департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації про виділення коштів на проведення капітального ремонту дев’яти автодоріг, облдержадміністрацією виділено кошти та проведено тендерну процедуру закупівель на проведення капітального ремонту лише однієї дороги по вул.Вокзальній (від вул.Олеся Гончара до вул.Горького).

 На жаль, питання по проведенню капітального ремонту автомобільної дороги до с.Кам’янки на теперішній час не вирішено. На три звернення міської ради до Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області відповіді не отримано, у зв’язку з чим 21.07.2017 року направлено відповідні матеріали до Нікопольського відділення поліції ГУНП у Дніпропетровській області для відповідного реагування.

Начальник відділу містобудування

та інвестицій виконкому міської ради              В.П.МУХІН


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор