http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Конференція «Децентралізація, управління землями та розвиток громад»
Версія для друку Написати листа

За участі віце-прем’єр міністра-Міністра регіонального розвитку,  будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка,  голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад М.Фурсенка, голови місії USAID в Україні С. Косінски Фрітц, першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства М.Мартинюка, першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Негоди, фахівця з питань управління земельними ресурсами Проекту USAID «Агросільгоспрозвиток», керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад М.Поєдинка, народних депутатів О. Бакуменка, В.Давиденка та А. Реки 14 грудня 2017 року у Києві відбулася конференція «Децентралізація, управління землями та розвиток громад». Конференція проводилася з  метою поширення кращих практик та універсальних  інноваційних рішень ефективного використання та захисту земель в умовах децентралізації, а також обговорення нових можливостей розвитку територіальних громад із залученням інвесторів. 

Спеціалісти Проекту USAID «Агросільгоспрозвиток», Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад та Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики надали індивідуальні консультації щодо:

· Створення та діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

· Програми «Мери за економічне зростання» Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

· Як отримати фінансування для сільського розвитку та підтримки підприємництва

· Юридичні консультації із земельних питань.

У ході  обговорення учасники шукали відповіді на питання:

- Чи потрібно передавати громадам повноваження по управлінню землями за межами ОТГ? Якщо так, то як швидко це треба зробити?

-  Чи здатні громади брати на себе ці повноваження і що їм для цього потрібно?

- Очікувані результати, переваги та ризики для громад.

Від Апостолівської громади в роботі конференції брав участь начальник відділу комунальної власності  та земельних відносин виконкому міської ради В.Міленін.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор