http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Шлюб за добу
Версія для друку Написати листа

Шановні наречені, тут ви можете ознайомитись із актуальною інформацією щодо організаторів пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» у місті Дніпрі

Найменування юридичної особи: міський комунальний заклад культури «Вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра» Дніпропетровської міської ради

Місцезнаходження юридичної особи: вул. Титова, буд. 18, м. Дніпро, 49055

Телефон: (056) 377-88-48

Код ЄДРПОУ: 34733424

Міський комунальний заклад культури «Вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра» Дніпропетровської міської ради має в наявності місце для проведення державної реєстрації шлюбу  та окреме приміщення для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обладнане необхідною комп’ютерною технікою.

 

 

Дніпровський шлюб за добу: запрошуємо наречених

Нагадуємо нареченим, що відтепер ви можете скористатись нашою послугою експрес-одруження, уклавши свій шлюб лише за один день.

Не чекаючи цілий місяць, без жодних «поважних» причин, ви можете поринути у незабутні миті свого весілля майже одразу як пролунає заповітне «Так!»

Інформація щодо організаторів весілля є на головній сторінці сайту Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

Більше про церемонії ви можете побачити у групі відділів державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровської області у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1822998841292480/?ref=bookmarks.

Також дізнатись всю необхідну інформацію та подати заявку на участь у пілоті можна, звернувшись до представника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області – Катерини Сергіївни Дацько за телефоном (056) 32-21-87 або +38 098 156 33 18.

 

У вас є шанс стати дебютантами «Шлюбу за добу» у Дніпрі!

До зустрічі на вашому весіллі!

За даними CNN щороку майже 6 мільйонів людей очікують чи планують пропозицію руки й серця до Дня Святого Валентина.

Романтика Дня закоханих не залишила осторонь навіть культового Шерлока, Бенедикта Камбербетча, який саме в цей день одружився із Софі Гантер.

Щоб укласти шлюб 14.02.2017 за українським законодавством, в загальному порядку заяву потрібно було подати завчасно – за місяць. Так, відділами ДРАЦС Дніпропетровській області станом на 13.01.2017 було прийнято 78 заяв про державну реєстрацію шлюбу на День закоханих.

Але пілотний проект Мін’юсту "Шлюб за добу" дарує можливість кожному втілити свою мрію тоді, коли прийде її час, незалежно від календаря!

Якщо Ви чекали на знак долі…то це саме він!

Щоб подати заяву на шлюб, звертайтесь до Катерина Дацько (Katerina Datsko)

(0562) 32-21-87, +38 098 156 33 18

Запрошуємо наречених! Шерьте новину, радьте друзям...а раптом ваш перепост з'єднає чиїсь долі? ;) 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор