http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Апостолове буде мати свій новий генеральний план міста !
Версія для друку Написати листа

На сьогодні отримано шаблони генерального плану, плану зонування, плану інженерних мереж та транспортного сполучення м. Апостолового. Відповідні документи розроблені «ТОВ інститут Харківпроект». Це установа, що має в своєму багажі досвід роботи з генпланами м. Одеси, м. Кривий Ріг, м. Дніпро та багато інших міст і населених пунктів України. В подальшому попереду робота по уточненню вищезазначеної документації, проведення громадських слухань, проходження обласної містобудівної ради та державної експертизи містобудівної документації. Роботи виконані за рахунок коштів, отриманих від субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Генеральний план міста визначить основні рішення розвитку, планування, забудови та іншого використання територій, забезпечить формування нової інфраструктури об'єднаної територіальної громади для забезпечення ефективної життєдіяльності в сучасних умовах та надання якісних послуг жителям ОТГ у різних сферах.

Наявність містобудівної документації сприятиме залученню нових інвесторів, що призведе до створеннях нових робочих місць, збільшення надходження податків.

Крім того, програмою DOBRE був проведений конкурс щодо розробки Схем просторового планування громади для трьох пілотних громад: міської, селищної та сільської. 30 листопада був проведений відбір поданих заявок спеціальною комісією, до якої входили представники програми DOBRE та представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Заявки перевірялися відповідно до встановлених критеріїв та спиралися на документи, що подали громади. Конкурс серед громад проходив на високому рівні. Всього було подано 22 заявки. Учасники конкурсу виявили велике бажання та мотивацію розробити Схеми просторового планування.

Наша громада була обрана однією із трьох пілотних ОТГ, для яких будуть розроблені схеми просторового планування. Програма DOBRE відібрала нашу заявку через якість підібраних документів, чітко виражену мотивацію та досвід залучення людей для прийняття рішень, важливих для громади.

Подальші кроки будуть наступними: найближчим часом буде створено технічне завдання та оголошений тендер для проектних інститутів та організацій. Це технічне завдання ОТГ щодо розробки схеми просторового планування буде також обговорено з мешканцями громади, щоб їхнє бачення співпадало з баченням ОТГ. Після цього буде обрано організацію, яка працюватиме над розробкою генплану. Фінансування та тендери будуть проводиться програмою DOBRE.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор