http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Програма USAID DOBRE відкриє модернізовані дитячі майданчики у Апостолівській громаді
Версія для друку Написати листа

(Апостолівська ОТГ Дніпропетровської області) - 20 грудня 2017 року об 13:00 у Апостолівській міській об’єднаній територіальній громаді відбудеться урочисте відкриття дитячих майданчиків, які було встановлено за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). Програма допомагає громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з місцевою корупцією, а також покращити можливості для участі людей у розвитку громад.
Відкриття відбудеться за адресами: м. Апостолове, вул. Визволення, Центральний парк; с. Широчани, вул. Калинова, 21, територія навчально-виховного комплексу. 
Спікери: Юлія Єсмуханова, заступник директора програми USAID DOBRE, Андрій Нагорний, регіональний менеджер програми USAID DOBRE в Дніпрі, заступник голови Апостолівської ОТГ Світлана Панкратова, провідний спеціаліст відділу капітального будівництва та інвестицій Апостолівської ОТГ Юлія Шкленська. 
Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) - це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор