http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Семінар для вчителів історії
Версія для друку Написати листа

23 листопада 2017 року вчителів історії та правознавства закладів загальної середньої освіти Апостолівської міської ради приймала на семінар-практикум Жовтокам’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.
Відповідно до річного плану роботи та з метою підвищення фахової майстерності вчителів установ освіти проведено практичний семінар на тему: «Формування громадянської позиції учнів, інноваційні підходи до процесу виховання громадянина – патріота на уроках історії та правознавства».

Під час виступу Терещенко Лариси Федорівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Жовтокам’янської ЗШ І-ІІ ступенів, було презентовано науково-методичне бачення проблеми з використанням елементів тренінгу та представлено досвід роботи закладу.
В практичному модулі для перегляду було запропоновано урок у 8 класі вчителя історії та правознавства Дзюби Олени Олександрівни: «Культура України XVI ст. Розвиток освіти».

Загальношкільний виховний захід «Становлення громадянина від часів козацтва до сьогодні» (Терещенко Л.Ф., заступник директора, Гала С. М., вчитель хімії) не залишив байдужими учасників семінару.

Відділ освіти виконкому міської ради 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор