http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Свято «МІС Парасолька»
Версія для друку Написати листа

Велика різнокольорова парасоля, як символ барвистої осені, 23 листопада зібрала на своє свято вихованців Апостолівського Будинку дитячої творчості. У такий спосіб діти весело та радісно відзначили День народження парасольки.

Програма свята була не лише розважальною, а й пізнавальною. Малеча не лише приймала участь у конкурсах, весело танцювала, грала в ігри, а й дізналася багато нового про нашу помічницю – парасольку. До свята була залучена початкова ланка опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області» у кількості 203 дітей. Свято підготували і провели вихованці гуртка театральної майстерності «Маленький принц» під керівництвом Ковальчук Вікторії Валеріївни.

Театрали довели всім присутнім у залі, що коли на вулиці йде дощ - це не привід, щоб сумувати, адже людство винайшло дуже цінну річ, яка врятує нас навіть від найбільшої зливи. Ця річ не що інше, як звичайнісінька парасолька. А коли ви, під велику парасольку, зберете всіх своїх друзів, то навіть дощ може бути бажаним та веселим.

Ось так весело і гарно вихованці Апостолівського Будинку дитячої творчості проводили чарівну осінь та готуються зустрічати пухнасту білосніжну зиму.

Могильна Л.М.,

методист АБДТ.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор