Апостолівська м/рада
http://apostolmr.dp.gov.ua
Грантовий конкурс для України

ПО КШИШТОФ СТАНОУСКІ · ВИДАЄТЬСЯ 21 БЕРЕЗНЯ 2017 · ОНОВЛЕННЯ 21 БЕРЕЗНЯ 2017

Міжнародний фонд солідарності оголошує грантовий конкурс для України. Конкурс є частиною програми «Підтримка демократії 2017 року», яка спрямована на розвиток демократії, в тому числі місцевої демократії, верховенства закону і поваги прав людини в країнах , перерахованих в списку одержувачів допомоги в цілях розвитку ОЕСР.

В рамках конкурсу планується співфінансувати проекти в інтересах України .

Метою конкурсу є підтримка реалізації реформи місцевого самоврядування в Україні. Проекти, обрані в конкурсі буде спрямовані насамперед на Громада підключені відповідно до закону про добровільне злиття Громаді, прийнятому Верховною Рада України 5 лютого 2015 року Проекти реалізуються в тісній співпраці з партнерами в країні, до яких вони адресовані.

Тематичні пріоритети конкурсу:

 1. нарощування потенціалу та передача експертної підтримки комбінованої Громади нових або розширених повноважень місцевих органів влади, в тому числі і в управлінні медичними та освітніми установами на місцевому рівні, формування місцевих бюджетів; комунальні послуги;
 2. впровадження бюджетування участі (цивільного) в Україні;
 3. створення механізмів платформи обміну між підключеним hromadami.

Конкурс можна застосовувати для щорічного фінансування проектів: ● 100 000 - 250 000 злотих.

Конкурс протікають зареєстровані і здійснюють діяльність в Республіці польських неурядових організацій за змістом ст. 3 пунктів. 2 UoDPPioW, зокрема, асоціацій і фондів, а також осіб, зазначених у ст. 3 пунктів. 3 із зазначених вище. Закон.

Ці особи також повинні відповідати наступним чотирьом умовам:

 1. працювати у співпраці з партнером / партнерами з країни, в якій конкуренція адресується;
 2. . Опубліковані на відкритому веб-сайті його статуту або за відсутності статутного іншого документа, що визначає принципи предмета, наприклад, правила або договір компанії (не поширюється на релігійні юридичних осіб та організаційних одиниць), а також поточні щорічні доповіді про діяльність (технічних і фінансових);
 3. мати не менше трьох років досвіду реалізації проектів в Україні;
 4. в період 2012-2016 років мають досвід в управлінні та заселення державних коштів в розмірі не менше 100 000 злотих в масштабі одного календарного року.

Загальний обсяг коштів , що виділяються на фінансову підтримку проектів , відібраних на конкурсній основі становить 1 200 000 злотих. Завдяки пул доступних засобів в Конкурсі, кожен суб'єкт має право брати участь в конкурсі може подати не більше однієї заявки.

Крайній термін подачі заявок - 13 квітня 2017. В протягом декількох годин. 13,00.

Заявка повинна бути заповнена в інтернет - додатків в генераторі на:  http://solidarityfund.pl/dla-partnerow/generator-wnioskow-wd-2017

Перед застосуванням, будь ласка, уважно прочитайте:

 • ZIPПравила участі в конкурсі грантів в 2017 році - завантаження файлів ,
  • Заяви формують заявник подати заявку на участь в конкурсі грантів,
  • Форма бюджету проекту.
  • Принципи і режим проведення конкурсу (2017 г.)
 • Інструкції з використання генератора додатків:  http://www.e-solidarityfund.pl/generator-instrukcja/

 

Додаткова інформація  про конкурс грантів «Підтримка демократії 2017 року» можна отримати за адресою  - тел : +48 22 290 66 22 доб .. 33 (екстрена працює по робочих днях 10: 00-14: 00);  - по електронній пошті: granty@solidarityfund.pl ;  - під час індивідуальних консультацій в штаб - квартирі Фонду за призначенням і дата підтвердження.