http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Звітували юні музиканти
Версія для друку Написати листа

30 травня у міському будинку культури «Сучасник» відбувся творчий звіт викладачів та вихованців Апостолівської міської школи естетичного виховання.

У залі зібралися учні, вчителі, батьки, випускники минулих років, ветерани педагогічної праці, представники ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Світлана Василівна Панкратова. Вона поздоровила учнів та викладачів школи із закінченням навчального року, вручила грамоти директору школи А.І.Черемпей та викладачам, які у нинішньому році відзначають ювілеї педагогічної діяльності, презентувала нову технічну апаратуру, яка була днями придбана для МБК «Сучасник» і вперше випробувана саме на цьому концерті та вручила солодощі для учасників святкового дійства.

А запалила усіх присутніх гарним настроєм найменша учасниця концертної програми – маленька зірочка Діана Дроздова.

Вокально-хореографічні композиції дарував глядачам гурт «Маскарад» (керівник О.В.Мирошниченко, хореограф О.В.Новікова).

Запальні мелодії звучали у виконанні сімейних фортепіанних дуетів (Софія та Давид Бобко, Алла та Станіслав Черемпей).

Шанувальники народної музики були у захваті від виступів квартетів «Веселі нотки» та славнозвісної «Веснянки» (керівник Л.М.Яценко).

Теплими оплесками вітали слухачі виступи ансамблю скрипалів (керівник О.В.Кацко), вокалістки Валерії Коцко та ансамблю ложкарів «Смайлики» (керівник О.А.Монастирна).

Джазові композиції пролунали у виконанні Оксани Леухіної, випускниці школи Анастасії Дудник та фортепіанного дуету у складі викладачів школи О.С.Лантух та О.В.Зуй .

Справжньою окрасою концертної програми стали виступи випускниці фортепіанного відділу школи Аліни Габуди та хореографічна композиція у виконанні Карини Штефан та Нікіти Гуржія, яких представила керівник зразкового ансамблю бального танцю «Пінгвінчик» Л.І.Чарова.

Директор школи А.І.Черемпей вручила грамоти викладачам школи, подякувала їм за плідну працю,зазначила, що рік, який минув, був дуже яскравим на події: традиційно учні школи брали участь і ставали призерами багатьох творчих змагань та конкурсів. Справжнім досягненням у нинішньому навчальному році став той факт, що лауреатами премії міського голови «Обдаровані діти – надія України» стали відразу четверо вихованців школи: Марія Ковпік у номінації «Музичне мистецтво», Олександра Куменко у номінації «Образотворче мистецтво», Ілля Семешко у номінації «Перші кроки» та Єлизавета Штефан у номінації «Світ фантазії».

Грамотами були нагороджені учні, які справилися з навчальною програмою «на відмінно», випускники школи отримали свідоцтва про її закінчення.

«В цілому, концерт пройшов на одному диханні, - поділилася враженнями постійний глядач звітних концертів школи М.І.Свистанова. – Школа була представлена багатьма жанрами та видами мистецтва. З’явилися нові дитячі творчі колективи. Приємно, що у нашому місті є така школа, є такі діти і такі концерти, на яких отримуєш заряд позитивних та радісних емоцій».

Наступний рік пройде під знаком підготовки та святкування 70-ої річниці закладу, тому до зустрічі на ювілейному концерті!


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор