http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
До уваги мешканців населених пунктів Апостолівської міської ради, 08.04.2017 року відбудеться суботник присвячений Дню довкілля - 2017
Версія для друку Написати листа

До уваги мешканців Апостолівської міської ради

(об’єднаної територіальної громади)!

08.04.2017 відбудеться суботник з благоустрою населених пунктів Апостолівської міської ради, присвячений Дню довкілля - 2017.

До участі запрошуються усі бажаючі.

Пропонуємо всім громадським організаціям міської ради та мешканцям  приєднатися до прибирання територій населених пунктів до великодніх та травневих свят.

Особливу увагу наголошуємо на участі суб’єктів господарської діяльності (підприємства, установи, організації та підприємців). Відповідно до рішення Апостолівської міської ради від 23.06.2016 № 393 «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Апостолівської міської ради»,   підприємства, установи, організації та громадяни забезпечують благоустрій земельних ділянок, наданих їм відповідно до вимог законодавства України у власність, користування, оренду, а також прибирання закріплених територій.

Прибирання територій, прилеглих до закладів торгівлі та громадського харчування, здійснюють власники або орендарі цих закладів. Прибирання територій, прилеглих до кіосків, павільйонів – у радіусі 10 м, літніх майданчиків – у радіусі 10 м, пересувних елементів вуличної торгівлі – у радіусі 5 м здійснюють власники об’єктів вуличної торгівлі.

За чисте довкілля!

Виконком Апостолівської міської ради


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор