http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Молодь проти насилля!
Версія для друку Написати листа

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля». Акція ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства і проводиться в усьому світі з 1991 року, в Україні – з 2000 року. Її головна мета – збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити соціальний простір вільний від насилля. Долучився до проведення такої акції і комунальний заклад культури «Апостолівська міська бібліотека».
Так, у КЗК «Апостолівська міська бібліотека» відбулася відео – година «Скажемо насиллю – НІ!», в якій взяли учні групи 12 КСО та 13 ОКС ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів». Бібліотекар кафедри юнацтва Зінов'єва Л.Г. повідомила студентам, що розпочинається акція «16 днів проти насилля» в Міжнародний день усунення насильства проти жінок, а закінчується – в Міжнародний день прав людини; розповіла про фізичне, психологічне, сексуальне та інші види насильства; озвучила дані соціологічних досліджень, проведених в різних країнах світу, щодо насильства в сім'ї, суспільстві стосовно дітей та літніх людей, жінок та чоловіків; прочитала вірші Сергія Панчешного «Лист ненародженого сина» та «Бути мамою». Молодь переглянула соціальний відеоролик «Насильство. Замисліться!», музичні відео кліпи «Нас бьют, мы летам», «Он рядом», «Не смійся з мене», «Запах війни», «Все буде добре».
Читальний зал КЗК «Апостолівська міська бібліотека» також долучився до цієї акції. Для відвідувачів провідним бібліотекарем Байрак Л.І. підготовлено тематичний перегляд літератури та було проведено бесіду – діалог 6 грудня «Агресія – перший крок до насильства».
На жаль в наш час багато дій можна назвати насильницькими. Не всі про це знають. Можливо, саме тому багато підлітків зазнають насильства, жорстокості, не усвідомлюючи цього.
Бесіда для молоді була направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля та проведена з метою профілактики насилля, для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей.
У розмові з молоддю бібліотекар сконцентрувала увагу на виховання людяності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини та свідомого ставлення до свої прав і обов’язків.
В кінці повідомлення Байрак Л.І. ознайомила з викладкою літератури з даної теми і побажала молоді оберігати себе та ніколи не попадати в жорстокі тенета насилля.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор