http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
День Людини Поважного віку
Версія для друку Написати листа

І осінь чудова, коли в душі весна.

1 жовтня – День Людини Поважного віку, День ветерана України. Цей день-символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашого району, за багаторічну самовіддану працю, доброту та мудрість. Напередодні цього дня в Апостолівській районній організації ветеранів пройшло ряд заходів, присвячених цій даті. 27 листопада о 13 годині Будинок Науки та Техніки залізничників разом з колективом самодіяльності та директором Віктором Чепурком вже традиційно гостинно відкрили свої двері для пенсіонерів залізничників усього вузла та ветеранів міста. В фойє була розгорнута виставка робіт пенсіонерів - залізничників. Це унікальні картини Тетяни Цаплюк, в яких вона відображає природу рідного краю та різну іншу тематику. Вишивки та роботи з бісеру, із дерева працівників локомотивного депо Тетяни Москвяк, Володимира Раца, Галини Рябченко, Тамари Гомон, Володимира Кухновця, працівників ПЧ-13 – вишивки роботи з стрічок та в’язані речі: Валентини Лясової, Галини Кухновець, Лідії Маришової, Надії Кухтін та багато ін. Ветеранів прийшли поздоровити депутат обласної ради Людмила Доценко, помічник депутата Олена Семенас, заступник голови районної ради Людмила Федоріна, заступник голови райдержадміністрації Володимир Денисюк, міський голова Станіслав Нігай, голова районної організації ветеранів України Іван Павлюк, начальник станції Олександр Кононенко, голова профспілки Тетяна Саєнко, начальник дистанції сигналізації та зв’язку Костянтин Шейерман, голова профкому Тетяна Луценко. Дистанцію колії представляв голова профкому Анатолій Дрозд. Міська організація ветеранів та керівники, профспілковий комітет відзначили ветеранів заохоченнями. Чудовий подарунок подарували ветеранам самодіяльні колективи Будинку науки та техніки. Це святковий концерт, в якому взяли участь постійна ведуча та солістка Марина Свистанова, Павло Семенас, Олександр Паньковецький, народний хор «Жайвір», чоловічій ансамбль «Срібні дзвони», жіночий вокальний ансамбль «Берегиня». Особливо приємний подарунок піднесла ветеранам обласний депутат Людмила Доценко – це чудові торти, якими всі присутні поласували після закінчення святкового заходу.

А святкові заходи продовжувалися 28 вересня – святкове засідання районної ради ветеранів в селі Перше Травня. У гості до старости села Сергія Дев’ятки та голови ветеранської організації Катерини Ковалик з’їхалися гості з усього району - голови ветеранських організацій району, міста та старости сіл району, помічник народного депутата Дмитра Шпенова Сергій Верьовка, депутат обласної ради Людмила Доценко з помічником Оленою Семенас, заступник голови районної ради Людмила Федоріна, заступник міського голови Світлана Панкратова, голова районної організації ветеранів Іван Павлюк зі своїм активом, начальник Апостолівського відділу обслуговування громадян Криворізького південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Лариса Горбатенко, директор Терцентру соціального обслуговування Юрій Гончар. Господарі хлібом та сіллю зустрічали своїх гостей, а потім завітали в кімнату ветеранської організації села, де Катерина Ковалик розповіла присутнім про ту роботу, яку вона провела разом з активом і старостою по її організації, історію села, відмітила видатних людей минулого. Особливістю було те, що поряд зі стендами історичними в кімнаті представлений стенд про учасників АТО. Депутат обласної ради Людмила Доценко поздоровила усіх присутніх зі святом та подарувала ветеранам села чудовий чайний сервіз та торт до нього. Присутні побували в бібліотеці, де Світлана Карпенко розповіла та показала інтересні публікації про свої земляків. Хто не пам’ятає свого минулого, у того не має майбутнього. Учасники святкового заходу поклали корзини та квіти до пам’ятника загиблим воїнам, де староста села Сергій Дев’ятка розповів про події 73-річної давнини при визволенні села. Учасники святкового заходу зробили фото на пам’ять. Гостинні господарі запросили гостей до сільського клубу, де продовжувалося пленарне засідання святкового заходу. Зі святом усіх ветеранів та присутніх привітала заступник голови районної ради Людмила Федоріна, теплими словами подякувала ветеранам за їх працю. Присутні змогли ознайомитись з відеофільмами роботи Апостолівської районної ветеранської організації з початку року. Іван Павлюк та члени ради розглянули організаційні питання, а потім усі присутні з задоволенням подивилися святковій концерт, який підготували завідуюча клубом Анжела Русінчук та самодіяльні колективи с. Перше Травня та БК «Сучасник» м. Апостолового. Районна організація ветеранів висловлює велику подяку директору і заступнику ПВФ «Агроцентр» Володимиру Галі, Євгенії Таранович та всім підприємцям і небайдужим людям, які допомогли організувати свято для ветеранів. Районна ветеранська організація підготувала та вручила учасникам війни продуктові набори.

Завершилися святкові заходи в районі 1 жовтня святом в селі Михайло – Заводському, де члени ветеранського активу села разом з головою організації Анатолієм Солоніченком та старостою села Валентиною Рилушко, небайдужими людьми, організували свято для ветеранів села. Захід розпочався з поздоровлення та привітання подарунками, квітами людей Поважного віку від 80 до 90 і далі років. В залі не залишилося вільних місць. Все село зібралося на свято. Гучними оплесками односельчани зустрічали кожне прізвище ветеранів, бо за ними ціла історія рідного села. Свято закінчилося концертом.

Поки ми молоді, думки про вік здаються нам такими далекими, що аж неможливими. Нам здається, що ми будемо завжди молодими, але життя швидкоплинне, роки летять і в якийсь час людина усвідомлює, що вона поповнює ряди людей Почесного віку. Почесний вік – це осінь життя, а саме восени природа розквітає самими багатими барвами.

 

Наталя Стратійчук , секретар міської організації ветеранів,

голова організації пенсіонерів – залізничників вузла Апостолове.

 

Стрижак Марія Савеліївна із Михайло-Заводського, мати-героїня, яка виховала семеро дітей, відзначила 94-й рік народження.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор