http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Цікавинки в бібліотеці
Версія для друку Написати листа

Літо! Для дітей – пора відпочинку, розваг і звичайне спілкування. Літній відпочинок не є бездумним гаянням часу, байдикуванням, адже золотих теплих днів вистачить і для читання. На сьогодні міська бібліотека для дітей Апостолівської територіальної громади провела багато заходів на майданчиках с учнями школ міста. Для молодших читачів - користувачів проведено правову хвилинку «Будуємо правовий дім для Дюймовочки». Для другокласників бібліотекарі провели гру - подорож «Відгадай. Зіграй. Поміркуй. Намалюй.». Присутнім сподобався захід, адже вони відгадували, міркували, вели діалог з бібліотекарем. Найактивні одержали невеличкі призи.

Першокласникам бібліотекарі розповіли про відомого дитячого письменника Корнія Чуковського, про його дитячі твори, діти взяли участь у літературній вікторині по книгах письменника. Але саме цікаве, що присутні чекали і побачили – лялькову виставу за книгою «Мийдодір» - «Чистота запорука здоров’я», яку показали дітям бібліотекарі.

До міжнародного десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020р.р. бібліотекою для дітей проводяться заходи. Цей рік не виняток. У бібліотеці проведено правову зустріч «Кожен повинен знати» з учнями 4-х класів. На заході діти познайомились з правилами дорожнього руху, зі знаками, які вони повинні знати. Огляд літератури допоміг вибрати книги за цією темою додому.

Для середнього та старшого віку дітей, це 5-8 класи в бібліотеці, проведено: бібліотечний урок «Періодичні видання». Діти дізнались, які є газети та журнали для їхнього віку. Бібліотекар познайомила їх з рубриками в журналах, найстарішими періодичними виданнями.

В рамках цільової програми «Здоров’я не все, але без нього все нічого», яка діє в бібліотеці майже 10 років, проведено урок засторога «Цигарка – прихований наркотик», бесіду «Цікаві дерева України» - де діти дізналися про найстаріші дерева, про меморіальні дерева, про історичні дерева, про естетично-цінні дерева України.

Бібліотека, яка обслуговує дітей, відкриває маленьким читачам шлях до пізнання світу, слугує для дитини невичерпною скарбницею знань. 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор