http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Децентралізація – крок вперед для шкіл Апостолівської ОТГ
Версія для друку Написати листа

У січні 2016 року було створено відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради. З перших днів перед відділом було поставлено завдання щодо впорядкування мережі загальноосвітніх навчальних закладів громади з метою їх підготовки до реформування галузі та до роботи за новим Законом України «Про освіту».

Над цією проблемою відділ освіти працював протягом півтора року. І, як результат, в громаді створено опорний навчальний заклад «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», дві філії опорного навчального закладу – Михайло-Заводську та Володимирівську. Реорганізовано Жовтокам’янську ЗШ, Новоіванівську ЗШ та Широчанський НВК з загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів в загальноосвітні навчальні заклади І-ІІ ступенів. Таким чином, з 13 загальноосвітніх навчальних закладів Апостолівської ОТГ – 5 закладів І-ІІ ступенів, 8 – І-ІІІ ступенів.

Чим особисто для нас виявився результат децентралізації та перехід навчальних закладів до Апостолівської ОТГ?

Для шкіл це дало нові можливості щодо значних інвестицій в їхній розвиток.

Для Апостолівської ЗШ І-ІІІ ст. №1, як для опорної, придбано інтерактивне обладнання для кабінетів фізики, хімії, математики, біології, історії (504,9 тис. грн.), оновлено меблі для 10 навчальних кабінетів, актової зали, їдальні, учительської; придбано спортивне обладнання (967,2 тис. грн.). Здійснено частково поточний ремонт третього поверху будівлі. Придбано нове обладнання в повному обсязі для харчоблоку. Для опорної школи та її філій отримано нові сучасні комп’ютери в кількості 27 штук.

В Апостолівській ЗШ №4 здійснено капітальний ремонт по заміні вікон та дверей на енергозберігаючі. Такий самий ремонт здійснено в Кам’янській ЗШ.

Здійснено капітальний ремонт по заміні вікон на енергозберігаючі, заміні даху та утепленню фасаду в Запорізькій ЗШ.

В Першотравенській ЗШ проведено капітальний ремонт по оформленню кабінету для дітей з особливими потребами (улаштування медіатеки - кімнати психологічного розвантаження) на суму 300 тис. грн., а також придбано обладнання для даного кабінету на суму 75 тис. грн., в тому числі 2 ноутбуки і 3 планшети.

Проведено також капітальний ремонт котельні Кам’янської ЗШ із заміною твердопаливного котла на сучасний.

Проводиться капітальний ремонт котельні Широчанського НВК із заміною газових котлів на сучасні.

До початку опалювального сезону планується провести капітальний ремонт котельні Апостолівської ЗШ №1 з заміною газового котла на більш енергоефективний.

Проведено поточний ремонт харчоблоку Апостолівської ЗШ №3, а також придбано нове технологічне обладнання в повному обсязі.

Всі загальноосвітні школи громади якісно підготовлені до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Відділ освіти виконавчого комітету

Апостолівської міської ради


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор