http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Центр медико-психологічної реабілітації постраждалих в зоні АТО
Версія для друку Написати листа

Керуючись Законом України «Про місцеві та державні адміністрації» повідомляємо, що на базі Клініки ДУ м. Київ створено Центр медико-психологічної реабілітації постраждалих в зоні АТО.

Патологія, з якою пацієнти спрямовуються до центру це - стани після гострої реакції на стрес з різноманітними синдромами, посттравматичний стресовий розлад, соціальна дезадаптація, нестійкість психіки, втома, апатія, порушення сну, пам'яті, шлунково-кишкової, урологічні та сексуальні розлади, стани після черепно-мозкових травм, акубаротравм, мінно-вибухових травм. При бажанні кожен з пацієнтів може отримати консультацію у лікаря невролога, психолога.

На базі Центру запроваджено багаторівневий комплексний підхід до лікування військової психотравми, включаючи різноплановий фізіотерапевтичний комплекс: електросон, іонофорез, озокерит, УВЧ, Д'Арсонваль, магнітолазер, ампліпульс, підводний душ-масаж, хвойно-сольові ванни, кисневий коктейль, ударно-хвильова терапія, лікування за допомогою собак.

Пацієнти, які проходять курс реабілітації у Центрі, мають можливість відвідувати концерти, театри, різноманітні соціальні, спортивні заходи, майстер класи арттерапії, прослуховувати лекції з профорієнтації, спілкуватися з побратимами, які проходили реабілітацію раніше.

Для того щоб потрапити до Центру на реабілітаційний курс необхідно мати:

1. Посвідчення УБД та військовий квиток;

2. Направлення до Центру від лікаря за місцем проживання або реєстрації (це може бути будь-який лікар: дільничний терапевт, невропатолог, психіатр тощо).


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор