http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Виконавчий комітет інформує
Версія для друку Написати листа

Виконавчий комітет Апостолівської міської ради повідомляє, що станом на 01.08.2017 року комісіями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства опрацьовано та погоджено проектні заявки, розроблені згідно з вимогами і рекомендаціями постанови КМУ від 18.04.2016 (зі змінами 2017 року) №200 та наказу Мінрегіону від 05.04.2016 №82 по наступних об’єктах:

1. Реконструкція вулиці Центральної від вул. Ветеранів до вул. Визволення в місті Апостоловому.

Обсяг фінансування 1776,275 тис. грн. Матеріали підготовлені для висвітлення на офіційному веб-сайті у системі «Прозоро».

2. Придбання спеціалізованої техніки з навісним обладнанням: причеп тракторний двоосний ПТС-4, причеп 2ПТС-4,5; навісне обладнання - лопати для прибирання снігу.

Обсяг фінансування: 300 тис. грн.

3. Реконструкція стадіону «Локомотив» по вулиці Вокзальній, 13 у місті Апостоловому.

Обсяг фінансування: 1500 тис. грн. Проект проходить експертизу.

4. Придбання спецобладнання та програмного забезпечення для Центру надання адміністративних послуг у місті Апостоловому.

Обсяг фінансування 600 тис. грн. Матеріали підготовлені для висвітлення на офіційному веб-сайті системи «Проzorro».

5. Реконструкція топкової навчально-виховного комплексу в с. Широчани Апостолівського району (закінчення робіт).

Обсяг фінансування 650 тис. грн. Проект знаходиться на стадії укладання договору.

6. Реконструкція топкової Апостолівської загальноосвітньої школи №1 в місті Апостоловому, вул. Богдана Хмельницького, 106 (закінчення робіт).

Обсяг фінансування 236,229 тис. грн. Проект знаходиться на стадії укладання договору.

7. Розроблення генерального плану міста Апостолового.

Обсяг фінансування 1500 тис. грн. Матеріали підготовлені для висвітлення на офіційному веб-сайті системи «Проzorro».

8. Капітальний ремонт ДНЗ "Капітошка" по вул. Цементників, 14 в с-щі Жовтому Апостолівського району Дніпропетровської області.

Обсяг фінансування: 865,969 тис. грн. Проект знаходиться на стадії укладання договору з підрядником, технічним та авторським наглядом за будівництвом.

9. Виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційного напірного колектору від каналізаційної насосної станції №3 до очисних споруд м. Апостолового.

Обсяг фінансування: 98 тис. грн. Проводиться розробка проектно-кошторисної документації.

10. Капітальний ремонт будівлі Апостолівської міської ради по вулиці Центральній, 65 Апостолівського району Дніпропетровської області.

Обсяг фінансування: 1962,633 тис. грн.

По зменшенню вартості будівництва даного об’єкту проводилась консультаційна робота з проектними організаціями, державними експертними організаціями та комісіями Мінрегіону, а саме: залишити по даному об’єкту тільки виконання аварійних і енергозберігаючих видів робіт (часткова заміна та утеплення покрівлі, часткова заміна теплотраси до будівлі, ремонт стелі в окремих кабінетах другого поверху, де постійно відпадає штукатурка від дранки стелі на робочі місця працівників та комп’ютерну техніку).

У зв’язку зі змінами у законодавстві, що набули чинності з 10 червня 2017 року та вимогами до фінансування, за кошти субвенції об’єктів можливе тільки повне фінансування за винятком об’єктів, де проводиться закінчення робіт. По об’єкту адміністративної будівлі міської ради сума становить 1962, 633 тис. грн. З огляду на умови фінансування та терміну виконання всіх видів робіт будівельних робіт в повному обсязі до кінця року та зважаючи на те, що ремонт будівлі міськради є технологічно насиченим, є реальна загроза не використати кошти субвенції до кінця року, тому виконавчим комітетом Апостолівської міської ради виноситься питання на розгляд чергової сесії міськради по заміні даного субвенційного об’єкта на «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Ветеранів у м. Апостоловому».

 

Начальник відділу капітального будівництва

та інвестиції виконкому міської ради                           В.П.МУХІН


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор