http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Успішна участь навчальних закладів Апостолівської міської ради у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2017"
Версія для друку Написати листа

Головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» – відбулась 16–18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

У програмі виставки були передбачені науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, в яких  узяли активну участь освітяни різних регіонів нашої країни.

Досвід навчальних закладів Дніпропетровської області було представлено делегацією від Апостолівської об’єднаної громади:  методичною службою відділу  освіти Апостолівської міської ради, педагогічними колективами на чолі  з директорами загальноосвітніх закладів: Апостолівської  ЗШ І-ІІІ ст. № 1,  Жовтокам’янської  ЗШ І-ІІ ст., Кам’янської ЗШ І-ІІІ ст., Запорізької ЗШ І-ІІІ ст.,– які  презентували власні напрацювання з інноваційної освітньої діяльності, матеріали ввійшли до одноіменного каталогу «Сучасні заклади освіти – 2017».

За підсумками виставки  бронзовою медаллю та дипломом була  нагороджена  Жовтокам’янська  загальноосвітня школа І–ІІ  ступенів у номінації  «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота», робота була представлена директором школи Гошиною Нелею Анатоліївною та її заступником    Терещенко Ларисою  Федорівною.  В цій же номінації була представлена  робота директора Кам’янської ЗШ І-ІІІ ст. Ядреннікової Валентини Миколаївни.

Результатом участі педагогів у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»  було отримання дипломів  за активну участь  у створенні  сучасної якісної  системи національної освіти та сертифікатів  авторами «Майстер-класів»: представниками  педагогічного колективу  Апостолівської ЗШ І-ІІІ ст. № 1 на чолі з директором  Вовк Ольгою Євгенівною, доповідача  майстер-класу «Технології педагогіки партнерства у сучасній українській школі: перший досвід».

До уваги слухачів  були представлені до обговорення майстер-класи  щодо використання багатогранного спектру авторських інноваційних технологій у навчальній діяльності:

1. «Стратегія формування комунікативної компетентності молодших школярів «Сторітеллінг» в процесі колективної творчості» - доповідач Шишка Юлія Іванівна, учитель початкових класів

2. Логічна літературна задача («ЛоЛіЗа») -  авторський метод форми контролю знань, умінь, навичок на уроках літератури – доповідач Олійник Наталя Василівна, учитель зарубіжної літератури, », заступник директора з навчально-виховної роботи

3. «Географічний мікс»  -  доповідач Андрусик Валентина Іванівна,  учитель географії та економіки

4. «Застосування медіатехнологій на уроках літератури» - доповідач Мирошниченко Олена Василівна, учитель української мови та літератури.

5. «Моделювання та аплікація на уроках біології  як інноваційний підхід до виконання практичних і лабораторних робіт» - доповідач Кулініч Любов Володимирівна, учитель біології.

6. «Лабораторія «Творчість без меж»»  - доповідач Трусій Ірина Володимирівна, учитель з основ безпеки життєдіяльності, шкільний координатор превентивних програм, заступник директора з виховної роботи.

Вдалий виступ на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» уможливився завдяки наполегливій праці та самовідданості освітян  Апостолівської міської ради та вірі в успіх своїх колег: педагогічних колективів навчальних закладів, відділу освіти Апостолівської міської ради, Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Вітаємо учасників та переможців  виставки та бажаємо їм подальших професійних  успіхів!

Детальніше за посиланням http://apostolove.dnepredu.com/

 

Методист відділу освіти  Білай І.В.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор