http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Зарядка із school police officer
Версія для друку Написати листа

Під час літніх канікул працівниками сектору превенції приділяється увага безпеці та здоров’ю дітей. В рамках оздоровчо-профілактичного заходу «Зарядка із school police officer», з метою раннього виявлення негативних явищ у молодіжному середовищі, зменшення рівня дитячих правопорушень та популяризації здорового способу життя, поліцейськими сектору превенції Апостолівського відділення поліції протягом літніх канікул будуть проводити оздоровчі заходи з дітьми в закладах оздоровлення та відпочинку.

Сьогодні дільничними офіцерами поліції Апостолівського ВП проведено зарядку з дітьми, які відпочивають в дитячому таборі «Зміна» розташованому на території с. Грушівка, нагадуючи дітям правила безпеки та на практиці пропагуючи переваги ведення здорового способу життя.

Під час проведення з малечею зарядки, поліцейські вчать дітей не лише правильно виконувати вправи, але і на особистому прикладі мотивують їх на подальші заняття спортом. Адже підтримання фізичної форми для працівників поліції є обов'язковою умовою успішного несення служби. Особлива увага працівниками поліції приділяється пропаганді здорового способу життя. Завдяки ігровим методам роботи, дітям набагато легше запам'ятати основні правила дотримання безпеки на воді, в лісі, у громадських місцях та Правил дорожнього руху. 

Хочеться сподіватися, що діти виберуть пріоритетними у своєму житті не шкідливі звички, а здорове тіло та дух. Зі свого боку Апостолівські поліцейські й надалі практикуватимуть проведення ранкових руханок з дітьми, щоб ті зростали здоровими та радісними.

Заходи, спрямовані на забезпечення безпечного літнього відпочинку дітей в період канікул, триватимуть до вересня.

Н.О. Кирилова,

ДОП Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор