http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Осінній благодійний ярмарок у Широчанському НВК
Версія для друку Написати листа

Щедру осінь, працьовиті руки, родючу землю України славили учні в Широчанському НВК 20 жовтня 2017 року під час осіннього благодійного ярмарку. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість. Подвір’я навчально-виховного комплексу у цей день нагадувало вулик. Тут пропонували солодощі та страви української національної кухні, фрукти та овочі. Акцент ярмаркування - благодійні страви, зроблені власними руками. Діти повинні зрозуміти, що завдяки їхнім старанням можна творити добро. Разом з батьками та вчителями діти створювали різні смаколики, які із дорослою відповідальністю та дитячим ентузіазмом запропонували колективу і відвідувачам школи. Кожен клас підготував виставку «Як у нас на Україні».

Покупцям пропонувалися кондитерські вироби, смачні українські страви, напої. Всі класні керівники показали, що вони не тільки гарні вчителі, а й вправні продавчині.

На все подвір'я  поширювалися апетитні запахи. Скрізь було чутно: «Скільки коштує печиво? Скільки коштує торт?». Торгівля йшла активно, покупці були задоволені.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вергун О.В. і вчитель української мови і літератури Бойко Ю.В. приготували на вогнищі юшку і  гречану кашу, яку із задоволенням скуштували і дорослі  і малі.

Кучма Валентина Володимирівна підготувала дуже гарний концерт, на якому звучали веселі ярмаркові українські пісні.

Лопошинська  Оксана Василівна, вчитель трудового навчання, підготувала виставку своїх робіт та провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Але головна мета ярмарку – не лише продати чи скоштувати смачні наїдки, а зібрати якомога більше коштів і передати їх українським солдатам, які зараз воюють в зоні АТО.

Благодійність – це не слова, а конкретні справи.  Своїм прикладом учні школи закликають усіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаємо один одного у такий нелегкий для всіх українців час.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор