http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Зі святом Останнього дзвоника
Версія для друку Написати листа

Дорогі юні друзі!

Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Я дуже хочу, щоб ви вступили до тих навчальних закладів, які для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію.Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. 

Для багатьох школярів цей шкільний дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю всім гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Від імені Апостолівськаї міської ради та від себе особисто висловлюю глибоку вдячність усім педагогам територіальної громади. Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Зі святом вас, дорогі друзі!

 

Міський голова                                                         С.К.НІГАЙ


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор