http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Безкоштовна правова допомога
Версія для друку Написати листа

Місія системи безоплатної правової допомоги в Україні - захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя,  посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.  Паралельно з цим система безоплатної правової допомоги покликана сприяти розвитку правового світогляду та суспільної активності членів місцевих громад, створенню осередків правового захисту громадян, які б підтримувалися силами місцевої громади.

26 січня 2017 року за підтримки Апостолівського міського голови Нігая Станіслава Карповича  на сесії Апостолівської міської ради було розглянуто та одноголосно затверджено Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Апостолівської об’єднаної територіальної громади на 2017-2018 роки. В роботі сесії міської ради прийняли участь директор Першого Криворізького центру з надання безоплатної вторинної допомоги Юрчук Олександр Миколайович та керівник Апостолівського бюро правової допомоги Лепеха Олександр Васильович.
Вищезазначена Програма визначає цілі і завдання, які передбачають забезпечення мешканців Апостолівської об’єднаної територіальної громади безоплатною первинною правовою допомогою, створення рівних можливостей для доступу до правосуддя шляхом організації  допомоги у доступі до безоплатної вторинної правової допомоги.  
Загальна сума грошових коштів, виділених з бюджету громади,  на реалізацію цієї Програми складає 71,8 тис.грн.
Програмою передбачено фінансування коштами місцевого бюджету  наступних заходів :  
інформування мешканців Апостолівської об’єднаної територіальної громади про доступ до безоплатної правової допомоги (виступи та транслювання оголошень про надання безоплатної правової допомоги на телебаченні та радіо, розміщення оголошень та інформаційних матеріалів в друкованих засобах масової інформації, виготовлення та розміщення інформаційних стендів щодо надання безоплатної правової допомоги, виготовлення та друк інформаційних буклетів та листівок тощо);
проведення семінарів, круглих столів в органах державної влади та місцевого самоврядування, навчальних закладах громади спільно з громадськими організаціями щодо надання безоплатної правової допомоги населенню громади;
організація та проведення виїзних прийомів громадян в сільських населених пунктах Апостолівської об’єднаної територіальної громади.
Прийнята Програма забезпечить доступ до безоплатної правової допомоги мешканців сіл, підвищить рівень правової освіти населення та сприятиме посиленню правової спроможності всієї громади.

Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор