http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Вшанування добровольців Апостолівщини
Версія для друку Написати листа

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

За відповідну постанову № 4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» на пленарному засіданні українського парламенту  проголосував 231 народний депутат.

Урочисті заходи з відзначення Дня українського добровольця також відбулися і в Апостолівському міському Будинку культури «Сучасник». Зі святом присутніх привітав заступник голови Апостолівської райдержадміністрації Л.В.Ліпінський. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим в АТО.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор