http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Вітання з Днем міста
Версія для друку Написати листа

Шановні апостолівчани, шановні гості нашого міста!

Сьогодні наше квітуче Апостолове  відзначає 225-ту річницю. У цей день місто показує свою унікальність, здобутки та успіх. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Його доля складається не сама собою. Її визначають історичні обставини і, головне, люди. А апостолівчани завжди славилися талантом і розумом, гостинністю та привітністю, працездатністю і професіоналізмом, й головне - високим почуттям гідності та любові до рідного міста. Адже воно як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою де переплелися традиції та прижилися культурні цінності  різних народностей. Ми всі пишаємося тим, що в нашому маленькому містечку спокійно живуть люди різних віросповідань та національностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе. Саме цим і славиться наше місто серед інших, саме це і робить нас кращими.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію Апостолового, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

Апостолове славиться своїми людьми - талановитими, працелюбними, щирими та гостинними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці віно і живе. Багато вже зроблено, але ще більше треба зробити. Разом ми будемо нарощувати темпи й рухатися вперед!

Шановні мешканці та гості нашого міста! Нехай це свято додасть енергії та натхнення для подальших успіхів у розвитку рідного краю. Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті.

Нехай це свято буде радісним і світлим!

З Днем народження, рідне місто!

 

Міський голова                               С.К.Нігай


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор