http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Офіційне відкриття ЦНАП
Версія для друку Написати листа

У серпні Апостолівська об’єднана територіальна громада святкує другу річницю утворення. При об’єднанні жителям громади було гарантовано, що  ті адміністративні послуги, які вони отримували до об’єднання, не тільки не зменшаться, а їх кількість збільшиться та вони стануть доступнішими кожному жителю громади. Об’єднана громада доклала до цього багато зусиль.

 

Спільно з німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» протягом 2016 року було відремонтовано приміщення, виділене для ЦНАП, проведено навчання спеціалістів.

У 2017 році закуплено  та встановлено обладнання. І ось настала мить відкриття ЦНАП.

18 серпня відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг виконкому  міської ради.

«Відкриття Центру надання адміністративних послуг  дасть можливість спростити процедуру надання послуг населенню та підвищити їх якість», - таку думку висловив  міський голова Станіслав Нігай  під час відкриття ЦНАП, який знаходиться у приміщенні на вулиці Визволення, 31а.

Міський голова зауважив, що Центр створили для покращення якості надання послуг та прискорення процесу отримання необхідних дозвільних документів. Мешканці громади матимуть можливість одночасно отримати різноманітні послуги в одному місці, зросте рівень обслуговування населення, не буде перекладання обов’язків адміністративних органів на споживачів, вимагання додаткових документів.

Міська рада поліпшуватиме якість надання послуг мешканцям через упровадження кращих практик у цій сфері, розвиватиме компетентність службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, збільшить відкритість і прозорість діяльності, взаємодію із громадськими організаціями, що підвищить довіру до органу місцевого самоврядування та команди виконкому. На даний час ЦНАП надає 140 послуг, в перспективі - збільшити кількість адміністративних послуг.

Участь в урочистому відкритті центру взяли депутат обласної ради Людмила Доценко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Денисюк, депутати міської ради, члени виконкому та жителі громади.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор