http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Перше засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку
Версія для друку Написати листа

Сьогодні, 20 березня 2018 року, в міській раді спільно із представниками програми «DOBRE» та громадського об’єднання «Подільська агенція регіонального розвитку», відбулось перше засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку, щодо визначення спільного бачення досягнення результатів проектів розвитку громади.

У засіданні приймали участь запрошені представники громади, а саме фахівці ОТГ, що відповідають за питання економічного розвитку, активного бізнесу і громадськості.

Менеджер проекту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Іван Образцов  з колегою Антоном Булгаковим  ознайомили членів робочої групи із методологією роботи, провели аналіз стратегії громади, зосередивши увагу на економічну складову, провели з представниками робочої групи SWOT-аналіз - визначили сильні та слабкі сторони по відповідним напрямкам розвитку ОТГ.

Учасниками засідання обговорювалися різні напрямки  проектів – це і створення молочно-товарних кооперативів, розвиток агро-туризму, будівництво об’єктів з переробки сільськогосподарської продукції (олійниця, консервний, комбікормовий  заводи) та інші. 

Присутні акцентували увагу на реалізації  двох  напрямків розвитку громади : створення простору для оптової торгівлі  сільськогосподарською продукцією та вирощування риби  в закритих водоймах.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор