http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Про стан виконання проектів, що фінансуються за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад станом на 18 вересня 2017 року
Версія для друку Написати листа

І н ф о р м а ц і я

про стан виконання проектів, що фінансуються за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад станом на 18 вересня 2017 року

1. Реконструкція вулиці Центральної від вул.Ветеранів до вул.Визволення в місті Апостолове Дніпропетровської області. Обсяг фінансування: 1776,275 тис.грн. Надано договори підряду, технічного нагляду та авторського нагляду для укладання угод.

2. Придбання спеціалізованої техніки з навісним обладнанням: причеп тракторний двоосний ПТС-4, причеп 2ПТС-4,5; навісне обладнання - лопати для прибирання снігу. Обсяг фінансування: 300 тис.грн. Проведення тендерної процедури.

3. Реконструкція стадіону «Локомотив» по вулиці Вокзальна, 13 в місті Апостолове Дніпропетровської області. Обсяг фінансування: 1500 тис.грн. Проект пройшов експертизу. Документація надана до відділу освіти для подальшого заключення угод.

4. Придбання спецобладнання та програмного забезпечення для центру надання адміністративних послуг в місті Апостолове Дніпропетровської області. Обсяг фінансування: 600 тис.грн. Завершено тендерну процедуру на закупівлю обладнання.

5. Реконструкція топкової навчально-виховного комплексу в с. Широчани Апостолівського району Дніпропетровської області. Обсяг  фінансування: 750 тис.грн. (закінчення робіт). Об’єкт на стадії укладання договору підряду.

6. Реконструкція топкової Апостолівської загальноосвітньої школи №1 в місті Апостолове, вулиця Богдана Хмельницького, 106. Обсяг фінансування: 236,229 тис.грн. (закінчення робіт). Заключено договір підряду та внесена попередня оплата підряднику.

7. Розроблення генерального плану міста Апостолове Дніпропетровської області. Обсяг фінансування: 1500 тис.грн. Завершена тендерна процедура, проводиться робота по укладанню договору з переможцем тендеру.

8. Капітальний ремонт ДНЗ "Капітошка" по вул.Цементників, 14 в с.Жовте Апостолівського району Дніпропетровської області. Обсяг фінансування: 865,969 тис.грн. Надано договори підряду, технічного нагляду та авторського нагляду для укладання угод.

9. Виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційного напірного колектору від каналізаційної насосної станції №3 до очисних споруд м. Апостолове, Дніпропетровської області. Обсяг фінансування: 98 тис.грн. Проводиться розробка проектно-кошторисної документації.

10. Капітальний ремонт будівлі Апостолівської міської ради по вулиці Центральна, 65 Апостолівського району Дніпропетровської області. Обсяг фінансування: 1962,633 тис.грн. Проводиться робота по заміні цього об’єкту на наступний: «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вулиці Ветеранів в місті Апостолове Дніпропетровської області». На сьогоднішній день на розгляд комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було надано пакет документів щодо отримання висновку по заміні об’єктів, очікується погодження.

 

Начальник відділу капітального будівництва

та інвестицій виконкому міської ради                                          В.П.Мухін


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор