http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Відділ капітального будівництва та інвестицій інформує
Версія для друку Написати листа

Станом на 30.08.2018 на території Апостолівської ОТГ проведені поточні ремонти асфальтобетонного покриття доріг по вулицях:

 • вул.Богдана Хмельницького, м.Апостолове;
 • вул. Робоча, м.Апостолове;
 • вул. Набережна (від вулиці Робоча до вулиці Визволення), м.Апостолове
 • вул. Гетьмана Сагайдачного, м.Апостолове;
 • вул. Мічуріна, м.Апостолове;
 • вул. Шкільна (від вул. Калинової до будинку № 65), м.Апостолове;
 • вул. Ветеранів, м.Апостолове;
 • вул. Набережна (від вулиці Визволення до будинку № 22), м.Апостолове;
 • вул. Набережна (від вулиці Центральна до вулиці Музична), м.Апостолове;
 • вул. Остапа Вишні, м.Апостолове;
 • вул. Вокзальна, м.Апостолове;
 • вул. Гагаріна, с. Михайло-Заводське;
 • вул. Сяйво, с.Запорізьке

Загальна площа виконаних робіт - 3167,6м2 на суму 1710031,2грн.

З ФОП Косенко М.С. укладені договори на виконання проектних робіт по капітальних ремонтах автомобільних доріг у м.Апостоловому:

 • по вул. Визволення (від вул.Центральної до вул.Ремзаводської);
 •  по вул. Рекордній (від вул.Остапа Вишні до вул.Кашпурова);
 • по вул. Музичній ( від вул.Ярмаркової до вул.Набережної);
 • по вул. Вокзальній (від вул.Остапа Вишні до будівлі залізничного вокзалу).

Роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації ФОП Косенко М.С. розпочаті з травня 2018 року. За цей період виготовлена проектно-кошторисна документація перевірялася відділом будівництва і неодноразово поверталася на доопрацювання у зв’язку з недотриманням ГІП завдання на проектування. Проекти на стадії завершення і передачі на експертизу. Після проходження ПКД експертизи , питання щодо капітального ремонту вказаних доріг буде винесено на засідання сесії міської ради.

Разом з представниками служби автомобільних доріг проведено заміри і складено дефектні акти щодо ремонту автомобільної дороги загальнодержавного значення Т-04-19, а саме ремонту цієї дороги в межах міста по наступних вулицях:

-вул.Остапа Вишні (від мосту до вул.Вокзальної)

-вул.Вокзальна (від вул.Остапа Вишні до вул.Олеся Гончара)

-вул.Олеся Гончара (від вул.Вокзальної до вул.Криворізької)

-вул.Криворізька ( від вул.Олеся Гончара до вул.Дмитра Яворницького)

-вул.Дмитра Яворницького (від вул.Криворізької до вул.Медичної)

 Щодо проведення робіт по проекту: «Захист від підтоплення центральної частини м.Апостолове Дніпропетровської області-капітальний ремонт».

В складі проекту передбачено роботи по влаштуванню водовідвідної мережі для збирання та відведення талого та дощового стоку по вул.Центральна ( від початку вул.Центральна до вул.Ветеранів), заміна частково аварійного магістрального водогону питної води по вул.Центральній (на в’їзді між буд.№8 і стоматологією, друга дільниця на дамбі між ставками недалеко від магазину «Атлант»), повне відновлення на цій дільниці дорожнього покриття і пішохідної доріжки. Також в рамках цього проекту передбачено роботи по влаштуванню водовідвідної мережі для збирання та відведення талого та дощового стоку по вул.Визволення (від Апостолівської ЗШ №3 до середини дамби між ставками), відновлення дорожнього покриття частково (шириною 1 метр від краю дороги-на місці проведення робіт). Кошти на виконання цих робіт виділено Дніпропетровською обласною державною адміністрацією відповідно до звернення виконавчого комітету Апостолівської міської ради. Замовник робіт: Департамент екології Дніпропетровської обласної адміністрації. Підрядник: ООО «Еліт Буд ЛТД», згідно з проведеною тендерною процедурою закупівель. Виконання робіт передбачено на 2018-2019 рік. На теперішній час роботи не розпочато, оскільки кошти замовником не перераховані підрядній організації. Проведення робіт по поточному аварійному ремонту дороги у 2018 році по вул.Центральній за кошти міської ради на теперішній час неможливе у зв’язку з проведенням процедури закупівель робіт по вищеназваному об’єкту.

Будівництво мереж вуличного освітлення реалізується у рамках проекту програми «ДОБРЕ», яка фінансується американськими платниками податків. Проекти виготовлені та пройшли експертизу згідно з українським законодавством, затверджені рішенням міської ради і відібрані до виконання, а саме:

Будівництво мереж вуличного освітлення вулиць Гагаріна, 8 Березня, Волошкова, Трояндова, Ремзаводська та Лісова у місті Апостолове Дніпропетровської області

Будівництво мереж вуличного освітлення вулиць Локомотивна, Олександра Довженка, Тиха, Садова, Лугова та провулку Плодовий у місті Апостолове Дніпропетровської області

Будівництво мереж вуличного освітлення вулиць Барвінкова, садиба РОСТ та Каманіна у місті Апостолове Дніпропетровської області

Будівництво мереж вуличного освітлення вулиць Покровська (від вулиці Кашпурова до вулиці Залізнична), Козацька та Горького у місті Апостолове Дніпропетровської області

Будівництво мереж вуличного освітлення по вул. Цементників в с. Жовте Апостолівського району Дніпропетровської області

Будівництво мереж вуличного освітлення по вул. Зелена в с. Новосеменівка Апостолівського району Дніпропетровської області

Будівництво мереж вуличного освітлення по вул. Поштова в с. Михайлівка Апостолівського району Дніпропетровської області

Будівництво мережі освітлення вулиці Центральна села Новоіванівка Апостолівського району Дніпропетровської області

Загальна вартість робіт складає 2 млн.грн., додаткові кошти із міського бюджету - 800 тис.грн. На теперішній час представники програми «ДОБРЕ», у яких виникли додаткові вимоги до проектної документації, яких раніше не було, направили міській раді висновок із зауваженнями і необхідністю внесення змін в проектно-кошторисну документацію. Виконавчим комітетом направлені відповідні листи проектним організаціям щодо необхідності коригування проектно-кошторисної документації.

 

Стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в розрізі запланованих до реалізації об’єктів, які були затверджені на сесії міськради:

 1. «Реконструкція вулиці Центральної від вул.Ветеранів до вул.Визволення в місті Апостолове Дніпропетровської області» - триває процедура укладання договорів підряду, авторського та технічного наглядів (узгодження договірної ціни, підписання та реєстрація договорів).
 2. «Капітальний ремонт благоустрою території прилеглої до центрального парку по вул. Центральна в м.Апостолове Дніпропетровської області» - на стадії проходження експертизи проекту.
 3. «Реконструкція стадіону «Локомотив» по вулиці Вокзальна, 13 в місті Апостолове Дніпропетровської області» - триває процедура укладання договорів підряду, авторського та технічного наглядів (узгодження договірної ціни, підписання та реєстрація договорів).
 4. «Будівництво мережі вуличного освітлення вулиць Східна, Робоча, Квіткова, Молодіжна та Вишнева у селищі Українка Апостолівського району Дніпропетровської області» – виконано попередню оплату підрядній організації в розмірі 30%, триває закупівля матеріалів та обладнання.
 5. «Будівництво мережі освітлення вулиці Молодіжна села Шевченко Апостолівського району Дніпропетровської області» – процес укладання договорів підряду, авторського та технічного наглядів (узгодження договірної ціни, підписання та реєстрація договорів).
 6. «Будівництво мереж вуличного освітлення по вул. Степова в с. Катеринівка Апостолівського району Дніпропетровської області» - відповідно до графіка фінансування об’єктів, що реалізуються за рахунок інфраструктурної субвенції, початок робіт по даному об’єкту заплановано з вересня 2018р.
 7. «Будівництво мережі освітлення вулиці Шкільна села Михайло-Заводське Апостолівського району Дніпропетровської області» - відповідно до графіка фінансування об’єктів, що реалізуються за рахунок інфраструктурної субвенції, початок робіт по даному об’єкту заплановано з жовтня 2018р.
 8. «Будівництво мереж вуличного освітлення по вул. Ватутіна в с.Запорізьке Апостолівського району Дніпропетровської області» - виконано попередню оплату підрядній організації в розмірі 30%, триває закупівля матеріалів та обладнання.
 9. «Будівництво мережі освітлення вулиці Центральна села Кам'янка Апостолівського району Дніпропетровської області» – процес укладання договорів підряду, авторського та технічного наглядів (узгодження договірної ціни, підписання та реєстрація договорів).
 10. «Капітальний ремонт по заміні вікон на енергоефективні в будівлі Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул.Вишнева, 9, в с.Михайлівка, Апостолівського району, Дніпропетровської області» - виконано попередню оплату підрядній організації в розмірі 30%, триває закупівля матеріалів та обладнання.
 11. «Капітальний ремонт по заміні вікон на енергоефективні в будівлі Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул.Центральній, 91, в с.Перше Травня, Апостолівського району, Дніпропетровської області» - виконано попередню оплату підрядній організації в розмірі 30%, триває закупівля матеріалів та обладнання;
 12. «Капітальний ремонт по заміні вікон на енергоефективні в будівлі Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул.Центральній, 1 в с.Українка, Апостолівського району, Дніпропетровської області» - виконано попередню оплату підрядній організації в розмірі 30%, триває закупівля матеріалів та обладнання.
 13. «Капітальний ремонт по заміні вікон на енергоефективні в будівлі Михайло-Заводської філії опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області» по вул.Шкільній, 22, в с.Михайло-Заводське, Апостолівського району, Дніпропетровської області» - виконано попередню оплату підрядній організації в розмірі 30%, триває закупівля матеріалів та обладнання.
 14. «Капітальний ремонт по заміні вікон на енергоефективні в адміністративній будівлі по вул. Центральній, 89, в с. Перше Травня, Апостолівського району, Дніпропетровської області» - проект на стадії проходження експертизи.
 15. «Реконструкція резервуару для водонапірної башти в селищі Жовтому Апостолівського району Дніпропетровської області» - розробка проектної документації на стадії завершення.

 

Начальник відділу                                                                                    В.П. Мухін


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор