http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Зустрiч мiського голови з представниками бiзнесу
Версія для друку Написати листа

В залі засідань Апостолівської міської ради 2 квітня 2018 року міський голова Станіслав Нігай провів зустріч з представниками бізнесу Апостолівської територіальної громади з представниками громадської організації «Гільдія підприємців» (голова правління ГО – Оса А.П.).

Міський голова проінформував присутніх про проведену роботу виконкомом міської ради щодо покращення соціально-економічного розвитку громади та плани на майбутнє. Станіслав Карпович представив проекти, які були реалізовані протягом 2016-2017 років та які ще мають бути реалізовані та втілюватимуться у громаді. Перед присутніми виступив голова громадської організації «Гільдія підприємців» Оса А.П., який акцентував увагу на високих тарифах на водопостачання, водовідведення, високих ставках податків на землю та нерухомість саме для бізнесу в порівнянні з іншими громадами.

Перед присутніми також виступила депутат обласної ради Доценко Л.С.

Зустріч відбулася в форматі «питання-відповіді». Присутні обговорили важливі для громади та її жителів питання: якість надання послуг КП «Апостоловеводоканал», проблеми та шляхи вирішення питання ремонту доріг, медичне обслуговування жителів громади, матеріальне забезпечення закладів освіти. Одним із головних питань, піднятих підприємцями, було питання зниження ставок податків та зборів для бізнесу.

Відбувся конструктивний діалог між керівництвом міської ради та представниками бізнесу громади, було намічено шляхи подальшої співпраці з метою розвитку та благополуччя громади в цілому та покращення життя її мешканців. Присутні домовилися про наступну зустріч.

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор