http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Форум «3D: децентралізація – Дніпропетровщина – досвід»
Версія для друку Написати листа

28-29 листопада 2017 року на Дніпропетровщині відбувся регіональний форум «3D: Децентралізація – Дніпропетровщина – Досвід», організований Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування.

Форум зібрав голів та представників об’єднаних громад, експертів-консультантів з розробки стратегій та потенційних інвесторів.

Дніпропетровщина є одним з лідерів за темпами децентралізації в Україні. 14 громад з 34, які були створені у 2015-2016 роках, розробили та затвердили Стратегії свого розвитку.  Світовий досвід доводить, що саме стратегічний підхід допомагає територіям визначати пріоритети свого розвитку та ефективно впроваджувати їх у життя.

Голови найуспішніших громад презентували досвід самоврядування.

14 громад-лідерів отримали сертифікати Форуму.

Учасників форуму привітали перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман, заступник голови обласної ради Олександр Доброгорський, директор Південно-Східного ХАБу Програми «U-LEAD з Європою» В’ячеслав Перепадя, радник Програми з питань стратегічного планування Петро Мавко, заступник керівника проекту DOBRE Юлія Єсмуханова, експерт з питань децентралізації та соціальної мобілізації проекту DESPRO В'ячеслав Козак.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор