http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Канікули – щаслива пора року
Версія для друку Написати листа

Літо - найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.

Організація пришкільних таборів відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період.

«Ми любимо сонце і квіти

І літо нам шле свій привіт!»

З таким девізом 1 червня розпочали свою роботу 13 таборів відпочинку з денним перебуванням при навчальних закладах відділу освіти виконкому Апостолівської міської ради.

1592 дітей виявили бажання оздоровитися в таборах, бо відвідуючи їх в попередні роки, вони знають, що будуть цікаво проводити час, адже щодня кожен з них може проявити свої таланти та здібності. За короткий проміжок часу працівники табору створюють реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Тут ще раз вони усвідомлюють, що здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини, а також – доброзичливі стосунки з людьми, природою і з самим собою.

Учні Апостолівської загальноосвітньої школи №1 в кількості 42-х учнів відвідали острів Хортиця, що дало їм змогу доторкнутися до духовних, культурних і матеріальних цінностей своєї Батьківщини.

В кожному відпочинковому таборі об’єднується активний відпочинок з розвитком інтелекту, особистісних якостей та індивідуальним мисленням дітей. Тут враховуються дитячі інтереси, приймаються до уваги потреби і бажання кожної дитини.

У Кам’янській загальноосвітній школі відбулася екскурсія «Козацькими стежками», що включала відвідування могили останнього кошового отамана Запорозької Січі Калнишевського Петра Івановича та гідрологічну пам'ятку природи місцевого значення («Водоспад на річці Кам'янці»), об'єкт природно-заповідного фонду Дніпропетровської областіТоківський канйон.

Всі учні з великим задоволенням відвідують табори, адже для них тут створені всі умови для відпочинку: екскурсії, цікаві виховні заходи, ігри та вікторини.

По закінченні табірної зміни неозброєним оком буде видно, що багато дітей здружилися, навчилися доцільно проводити час, спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.

У 2016-2017 навчальному році учні загальноосвітніх навчальних закладів Апостолівської міської ради показали високі результати у навчанні.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор