http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
День вчителя
Версія для друку Написати листа

По традиції восени, коли природа одягає яскраві барви, а в повітрі відчувається запах хризантем, до нас приходить чудове свято – День вчителя!

В цей день вулиці міст та сіл наповнюються різнокольоровими букетами з осінніх квітів, з якими поспішають діти та дорослі до своїх улюблених вчителів, щоб ще раз сказати їм слова вдячності за щоденну нелегку працю.

28 вересня в Будинку культури «Сучасник» відбулось яскраве свято, на якому шанували вчителів Апостолівської громади. З теплими словами до них звернулось керівництво району та громади: заступник голови райдержадміністрації Денисюк В.І., помічник народного депутата України Шпенова Д.Ю. Верьовка С., депутат облради Доценко Л.С., міський голова Нігай С.К. Грамоти та цінні подарунки отримали найкращі вчителі громади.

Добре підготовлена концертна програма підняла настрій вчителям та запрошеним на весь навчальний рік. Особливо яскравими були танці зразково-естрадної студії «ДАР» (О.Магера), студії «Ліберті» (Н.Сваволя) та студії сучасного танцю «Престиж» (Л.Логвиненко), зразкового ансамблю бального танцю «Пінгвінчик» (Л.Чарова), «Янголи» (О.Новікова).

Гарним подарунком для всіх педагогічних колективів стали святкові торти від депутата обласної ради Доценко Л.С.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор