http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Апостолівська територіальна громада з жовтня 2016 року є учасником Програми DOBRE
Версія для друку Написати листа

Програма DOBRE має на меті підтримати зусилля об’єднаних територіальних громад у покращенні якості комунальних послуг і роботи органів місцевого самоврядування; допомогти громадянам та громадянському суспільству конструктивно взаємодіяти з органами місцевого самоврядування та активно впливати на покращення своїх громад.

Фінансується відповідна Програма Агентством США з міжнародного розвитку та реалізовуватиметься протягом 5 років. Виконується американо-українсько-польським консорціумом під управлінням міжнародної організації «Глобал Комьюнітіз».

У рамках Програми DOBRE найактивніша молодь Апостолівської ЗШ № 1 взяла участь у молодіжному форумі DOBRE DIY, що відбувся у м.Дніпро 9-10 червня 2017 року.

За результатами проведення форуму, сповненні натхненням, наші представники - учасники форуму, організовуватимуть в громаді сесії для обговорення з молоддю їх проблем і пріоритетів, а також молодіжних ініціатив, які були б корисними для всієї громади із залученням молоді громади, особливо мешканців населених пунктів з-поза центру громади, щоб дати можливість висловитися молоді усіх населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

Результатом обговорення стане визначення ідей, потреб або проблем, важливих для усієї молоді з ОТГ, які можна вирішити за допомогою молодіжного проекту. 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор