http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Увага!!! Збір речей для допомоги учасникам АТО, які ведуть оборону м. Авдіївки!
Версія для друку Написати листа

Шановні жителі Апостолівщини!

Всі Ви знаєте про ситуацію, яка загострилася в зоні проведення АТО навколо Авдіївки! Там зараз йде повномасштабна війна!

З ранку 29 січня ведуться сотні обстрілів з градів та крупнокаліберної артилерії навколо даного населеного пункту. Відбулося понад десяток спроб штурму позицій ЗСУ, але на щастя допоки всі атаки ворога були відбиті.

На превеликий жаль, українські військові не мають змоги відповісти артелерією, адже проросійські бойовики підступно розміщують артилерійські системи, танки і системи залпового вогню безпосередньо в житлових кварталах Донецька і Ясинуватої.

Мета бойовиків взяти контроль над транспортною розв’язкою для постачання на свої позиції нових одиниць бойової техніки, на заміну тій, яка вже була знешкоджена нашими військами. А також їх ціль - відновлення контролю над промисловими об’єктами, з позицій яких більш зручно вести артилерійські обстріли по нашим хлопцям.

Тому навіть припустити скільки в часі буде продовжуватися дана ескалація збройного конфлікту ніхто поки не береться. А в цій страшній ситуації навколо Авдіївки мирні жителі стали заручниками снарядів, які масово валяться з неба, холоду та голоду. Критично важлива інфраструктура Авдіївки була зруйнована, у місті пряма загроза гуманітарної катастрофи.

Президентом вже оголошено в Авдіївці надзвичайний стан. Керівникам областей поставлено задачі забезпечити розгорнутий штаб допомоги додатковими технічними засобами: потужні генератори, теплові гармати, великі намети, буржуйки, кухні, питну воду.

Це завдання Президента вже було виконано, в тому числі із участю Апостолівського району. Понад поставлених завдань наша область зараз активно приймає дітей Авдіївки.

Та паралельно з роботою, яка ведеться, ми звертаємося до Вас – до людей із добрим серцем! Ми оголошуємо речовий збір допомоги водночас і мирним жителям, і нашим захисникам, які знаходяться там. А там зараз одночасно і дуже холодно, і дуже гаряче. В госпіталях багато поранених.

За інформацією і від наших хлопців військових, і від волонтерів, і від координаційного комітету люди потребують:


- теплого взуття різних розмірів

- грілки

- теплі і звичайні шкарпетки

- теплі підстилки у взуття різних розмірів

- засоби особистої гігієни

- футболки, тапки і спідню білизну для поранених

- чай, цукор, каву

- вітаміни та імуностимулюючі препарати

- протизапальні і противірусні препарати

- в такій ситуації бажані дитячі малюнки та обереги

 

Можливо цей перелік речей ще буде коригуватися.

На всій території Апостолівського району розгортаються пункти речового збору, які будуть працювати до суботи 04 лютого включно. Потім ці речі будуть направлені в Авдіївку.

Якщо по будь-якій з причин Ви не маєте змоги допомогти речами, але маєте змогу допомогти фінансово – просимо Вас робити благодійні внески Всеукраїнському Товариству Червоного Хреста України, яке зараз в першу чергу опікується саме Авдіївкою.

І реквізити Червоного Хреста і адреси пунктів збору речей зазначені нижче:

 

Збір речей в м. Апостолове:

вул. Набережна, 18. приміщення Апостолівської районної ради (райдержадміністрації), фойє першого поверху.

контактний телефон для довідок 9-12-32

 

Реквізити для фінансової допомоги Червоному Хресту:

Дніпропетровська обласна організація Товариства «Червоний Хрест»

Розрахунковий рахунок 26003000079109

МФО 300023 ПАТ УкрсоцБанк

ЄДРПОУ 02940138

 

Ми чудово з Вами розуміємо, що час зараз непростий і люди збідніли. Але все ж маємо надію що деяке середовище людей ще має змогу проявити доброту і допомогти пораненим та фронту, щоб наблизити нашу Перемогу!

Дякую Вам за порозуміння!

Слава нашій з Вами Україні!

 

голова Апостолівської районної ради В. Мудрий


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор