http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Олексій Мудрий. Некролог.
Версія для друку Написати листа

Апостолівська міська рада та її виконавчий комітет  у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Мудрого Олексія Олексійовича, депутата міської ради, відомого підприємця і політика.
Серце великого життєлюба перестало битися лише на 56 році. Воно було віддане Україні та апостолівчанам. Наша громада знала його мудрим керівником, який дбав про добробут Апостолівщини і її духовне процвітання. Він мав мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень, відстоював інтереси Апостолівщини в непростих економічних та політичних умовах. Його патріотизм проявлявся у власній принциповості та поглядах, у постійній праці. Саме тому посади, які обіймав Олексій Олексійович, вартували йому хворого серця. 
Водночас, він був Людиною, у якої наші земляки отримували допомогу чи просто пораду. Він заслуговував на повагу політичних опонентів.
Апостолівська земля втратила серце свого земляка, але вічною про нього буде Пам'ять.
Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Олексія Олексійовича.

Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор