http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Участь та сегмент товарів для представлення Дніпропетровщини на Азійських ринках
Версія для друку Написати листа

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за результатами зустрічі Президента України П.О. Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Ш.А. Мустафаєвим було досягнуто домовленостей щодо відкриття Торгового дому України на території Азербайджанської Республіки (далі - АР) з можливим поширенням діяльності на територію Ісламської Республіки Іран.

На сьогодні, за інформацією Посольства України в Азербайджанській Республіці, у контексті створення Торгового дому контрпартнером з Азербайджанської сторони пропонується азербайджанська корпорація "Аgrо Маll", у т.ч. у частині створення спільного підприємства, надання площ у оренду створення торгових майданчиків, тощо.

Азербайджанські споживачі зацікавлені, насамперед у поставках широкого асортименту кондитерських виробів, ковбас, м'ясних виробів, сирів та іншої молочної продукції, вершкового масла і спредів, олії, лікеро-горілчаних та пиво-безалкогольних напоїв, волоських горіхів, цукру, бакалійних виробів та інших конкурентоспроможних товарів широкого вжитку.

З урахуванням викладеного, просимо поінформувати зацікавлені підприємства щодо можливості налагодження ефективної роботи на ринку АР.

Інформацію, щодо можливого формату участі та сегменту товарів для представлення Дніпропетровщини на Азійських ринках просимо направляти до 03.11.2017 на е-mаіі: volnjanskaja@adm.dp.gov.ua та у друкованому вигляді за адресою: м. Дніпро, пр. О.Поля, 1, к. 427.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор