http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Веселковий тиждень у Запорізькій ЗШ
Версія для друку Написати листа

«Сім кольорів краси й надії, в них наші задуми і мрії!» – під таким девізом в Запорізькій школі пройшов Веселковий тиждень учнів початкових класів. Він тривав з 12 по 16 лютого 2018 року.

Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. Всі ми знаємо, що веселка – це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися та піднімає настрій, робить людину щасливою.

Саме тому, кожен день тижня був присвячений певному кольору веселки, щоб наповнити шкільні коридори Запорізької школи різнобарв’ям.

Відкриття Веселкового тижня відбулося на загальношкільній лінійці, де учні молодших класів презентували кольори веселки дитячого щастя. Діти розповіли красиві вірші та протанцювали танок.

Також було оголошено план роботи та завдання на цілий тиждень, запрошено до участі весь учнівський колектив школи.

Протягом тижня діти мандрували різнокольоровими стежками до Веселки. Було проведено багато захоплюючих справ, розваг, конкурсів, змагань, екскурсій, адже кожній дитині, яка робить в науку крок, має бути цікаво, а навчання має дарувати кожній дитині впевненість у власних силах.

Кожний день Веселкового тижня мав певний напрямок.

Понеділок був присвячений червоному кольору веселки. Цей День вихованих та ввічливих дітей пройшов під гаслом «Прекрасно бути чемним». В класних колективах була проведена виховна бесіда-гра «Подорож у країну Ввічливості».

Вівторок – День жовто-оранжевого кольору – «День посмішки та компліментів». В цей день кожен клас робив свій «смайлик - посмішку».

Середа – День зеленого кольору. В цей день був проведений конкурс читців на тему «Вірші про зимоньку». Молодші школярі спробували себе в ролі юних декламаторів.

Четвер - День синього кольору, став також днем чарівного пензлика. Стіни шкільних коридорів засяяли малюнками на тему «Зима-чарівниця».

«Природа рiдна-наша втiха,тож хай вона не знає лиха». Все, що нас оточує i не зроблене руками людей, - це природа. Спiлкування з природою дає найбiльшу насолоду та радiсть, викликає найпалкiшу любов до рiдного краю, до життя. Природа є джерелом натхнення для художникiв, письменникiв, композиторiв. Шепiт води, засніжених дерев, спiв пташок, запах квiтiв навесні- усе це природа рiдного краю. Недарма природу називають ненькою. Всi ми- дiти природи, та не всi однаково добре ставимося до неї. Ми повиннi берегти природу, охороняти її багатства. Саме тому два дні й були присвячені природі, її красі, яку учні відобразили у своїх малюнках та описали віршами.

Фінальним акордом Веселкового тижня стала конкурсно-розважальна програма для учнів початкових класів «Веселкова гра».

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор