http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
Як виконується Програма розвитку освіти Апостолівської міської ради на 2016-2020 роки
Версія для друку Написати листа

Відповідно до Програми розвитку освіти Апостолівської міської ради на 2016-2020 роки проведено капітальний ремонт Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за рахунок коштів державної субвенції по заміні вікон на енергозберігаючі, утепленню фасаду школи, ремонту покрівлі на загальну суму - 1006,2 тис.грн.

З метою покращення теплового режиму Широчанського НВК здійснено реконструкцію котельні з оновленням теплотраси, встановлення нових газових котлів, ремонтом покрівлі, заміною вікон та дверей на енергозберігаючі. В даному закладі також проведено капітальний ремонт по заміні вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі за кошти місцевого бюджету на загальну суму -  1013,9 тис.грн.

Проведено капітальний ремонт котельні Кам’янської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів із заміною твердопаливного котла, встановленням системи вентиляції, заміною вікон та дверей котельні на енергозберігаючі на загальну суму - 725,0 тис. грн.

Такий же ремонт проведено в котельні опорного навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1»  (заміна газового котла на сучасний, заміна вікон на енергозберігаючі, косметичний ремонт котельні) на загальну суму- 83,8 тис.грн.

Здійснено капітальний ремонт по заміні вікон та дверей на енергозберігаючі в Кам’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Апостолівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 за рахунок коштів залишків освітньої субвенції на суму 2,7 млн. грн.

Проведено капітальний ремонт приміщень (улаштування медіатеки) Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів для дітей з особливими освітніми потребами на суму 300 тис. грн. за рахунок коштів з обласної субвенції. Придбано обладнання для даних приміщень на 75 тис. грн. для проведення корекційних занять, стелажі книжкові, пуфи, багатофункціональний пристрій, ПК планшетний, навушники, стіл кутовий, стільці, римські штори, ноутбук – 2 шт.

З метою покращення умов перебування дітей в навчальних закладах здійснено поточний ремонт туалетних кімнат у Володимирівському НВК на суму – 194,8, Апостолівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 на суму – 178,8 тис.грн, Апостолівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 на суму – 235,8 тис.грн.

 

На харчоблоці та в їдальні Апостолівської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів №3 здійснено поточний ремонт приміщень з заміною вікон та дверей на енергозберігаючі, встановлено грати, встановлено витяжку на харчоблоці  на суму – 221,3 тис.грн.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор