http://apostolmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостолівська м/рада >> Новини
З Днем місцевого самоврядування!
Версія для друку Написати листа

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми апостолівчан, дбають про розквіт і зростання територіальної громади.

 Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії, адже становлення самоврядних органів в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад.

Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву сьогодні вдається не лише вирішувати чимало не простих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів і задумів.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу натхненну працю на благо розвитку Апостолівської об’єднаної територіальної громади. Бажаю нових здобутків у Вашій відповідальній діяльності, сподіваюсь на подальшу довгу та плідну співпрацю!

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

 

Апостолівський міський голова                                    С.К. Нігай


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор